रजनीकान्तको फिल्म ‘काला’ रिलिजको पूर्वसन्ध्यामा कानुनी झमेलामा

रजनिकान्तको फिल्म ‘काला’ले  निर्माताहरुमाथि मानहानी गरेको भन्दै मुम्बईमा पत्रकारहरुले रिलिजको पूर्वसन्ध्यामा मुद्दा हालेका छन् । फिल्ममा निभाएको ग्यांगस्टरको क्यारेक्टर जवाहर नडार नामका पत्रकारको बु थिरावयिम नडारको वास्तविक जीवनमा आधारित छ ।

आफ्नो बुवाको चरित्रलाई नकारात्मक रुपमा पेश गरिएको भन्दै उनले यसका लागि एक अर्ब भारु क्षतिपूर्ति पाउनुपर्ने माग गरेका छन् । साथै फिल्मका निर्माताले आफ्नो परिवारसँग झुकेर माफी माग्नुपर्ने पनि उनको भनाई छ । आफ्नो बाबुको जीवनमाथि फिल्म बनाउँदा परिवारसँग अनुमति नलिइएको उनको भनाई छ ।

यस विषयमा ‘काला’ का निर्माताहरुको भनाई आएको छैन । यो फिल्म रजनीकान्तका ज्वाईं धनुषले बनाएका हुन् । महंगो बजेटको फिल्ममा नाना पाटेकर र हुमा कुरैशीको पनि अभिनय रहेको छ । यो फिल्मलाई भारतको कर्नाटक राज्यमा रोक लगाइसकिएको छ ।

रजनीकान्तले दिएको एउटा विवादास्पद अभिव्यक्तिका कारण त्यहाँ रोक लगाइएको हो । तर, फिल्म स्रोतले भने यो फिल्मको विषयवस्तु धेरै न परिवर्तन रिएको जनाएको छ । रजनीकान्तले चाहिँ मुख खोलेका छैनन् ।

पुरानो समाचार खोज्नुहोस्